Xarici İşlər nazirinin məğrur duruşu
Azərbaycanın Xarici İşlər naziri Ceyhun Bayramovun Rusiya Xarici İşlər naziri Sergey Lavrovla görüşü zamanı çəkilən foto sosial şəbəkələrin trendinə çevrildi.
Dağlıq Qarabağla bağlı atəşkəs razılaşmalarının icrasına dair aktual məsələlər müzakirə edildikdən sonra çəkilən fotoda Azərbaycan XİN rəhbərinin məğrur və mətin duruşu aşkar sezilir.
Sosial mediada fenomenə çevrilən şəkili hər kəs paylaşır, insanlar qalib ölkənin, tarixi torpaqlarını azad etməkdə davam edən orduya məxsus bir ölkənin xarici siyasətini müəyyənləşdirən belə məğrur nazirinin olmasından fəxarət hissi keçirdiyini yazırdı.

Minister of Foreign Affairs Stands Proud
The photo of the Minister of Foreign Affairs Jeyhun Bayramov taken during his meeting with the Russian Foreign Minister Sergey Lavrov set a trend on social networks.
The photo snapped after the discussions of the implementation of the ceasefire agreement on Nagorno-Karabakh, depicts the proud and determined posture of the Azerbaijani Foreign Minister.
The image became a true phenomenon on social media. Our compatriots shared how proud they were to have such a proud minister, defining the foreign policy of a country, whose army continued to liberate its historical lands.