Xalq, dövlət və ordu birliyinin gücü reklam lövhələrində
Azərbaycan xalqının mətin iradəsi, xalq, dövlət və ordu birliyinin gücü, eləcə də Ermənistanın növbəti təxribatına cavab olaraq Silahlı Qüvvələrimizin əldə etdiyi uğurlar açıq məkandakı reklam qurğularında nümayiş olunur.
Azərbaycan Respublikasının Dövlət Reklam Agentliyinin (ADRA) İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsindən bildirilib ki, ADRA-nın təşəbbüsü ilə yüzlərlə reklam lövhəsində belə qürurverici görüntülərin yayımı həyata keçirilir.
“Düşmənin məhv edilən döyüş texnikasını əks etdirən videolarla yanaşı, “Qarabağ Azərbaycandır!”, “Zəfər bizimdir!” və s. şüarları ilə yayımlanan plakatların hazırlanmasında və yayımlanmasında əməyi keçən hər bir şəxsə Azərbaycan Respublikasının Dövlət Reklam Agentliyi adından təşəkkürümüzü bildiririk,” – deyə məlumatda bildirilir.

Сила единства народа, государства и армии на рекламных щитах
Сильная воля азербайджанского народа, сила единства народа, государства и армии, а также успехи, достигнутые нашими Вооруженными Силами в ответ на очередную провокацию Армении, нашли отображение в средствах наружной рекламы.
В отделе по связям с общественностью Государственного рекламного агентства Азербайджанской Республики (ADRA) сообщили, что такие гордые изображения транслируются на сотнях рекламных щитов по инициативе ADRA.
«Наряду с видеокадрами уничижения вражеской боевой техники, от имени Государственного рекламного агентства Азербайджана выражаем благодарность каждому, кто вложил свой труд в дело подготовки, изготовления и распространения плакатов с лозунгами «Карабах – это Азербайджан!», «Победа – за нами!» и другими», - заявили в госагентстве.