Xalq, dövlət və ordu birliyinin gücü reklam lövhələrində
Azərbaycan xalqının mətin iradəsi, xalq, dövlət və ordu birliyinin gücü, eləcə də Ermənistanın növbəti təxribatına cavab olaraq Silahlı Qüvvələrimizin əldə etdiyi uğurlar açıq məkandakı reklam qurğularında nümayiş olunur.
Azərbaycan Respublikasının Dövlət Reklam Agentliyinin (ADRA) İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsindən bildirilib ki, ADRA-nın təşəbbüsü ilə yüzlərlə reklam lövhəsində belə qürurverici görüntülərin yayımı həyata keçirilir.
“Düşmənin məhv edilən döyüş texnikasını əks etdirən videolarla yanaşı, “Qarabağ Azərbaycandır!”, “Zəfər bizimdir!” və s. şüarları ilə yayımlanan plakatların hazırlanmasında və yayımlanmasında əməyi keçən hər bir şəxsə Azərbaycan Respublikasının Dövlət Reklam Agentliyi adından təşəkkürümüzü bildiririk,” – deyə məlumatda bildirilir.

The outdoor billboards have been showcasing the strong will of the Azerbaijani people, the powerful people-state-army unity, and the successes penned by our Armed Forces in retaliation to yet another provocation by Armenia.
The Public Relations Department at the State Agency for Advertisement of the Republic of Azerbaijan (ADRA) reports that the agency has launched an initiative to promote the images of our proud history on hundreds of billboards.
‘As ADRA, we thank everyone who has contributed to preparing and publishing videos depicting the destruction of enemy military equipment and posters with chants, such as ‘Karabakh is Azerbaijan’, ‘Victory is ours!’ and others’, the release reads.