AQTA əməkdaşları Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna vəsait köçürüblər
Azərbaycan Respublikasının Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi (AQTA) işğal altında olan torpaqlarımızın azadlığı uğrunda mübarizə aparan Azərbaycan Ordusuna dəstək məqsədilə Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna vəsait köçürüb.
AQTA-nın İnformasiya təminatı və innovativ həllər şöbəsindən verilən məlumata görə, agentliyin əməkdaşları könüllü olaraq biraylıq əməkhaqqı məbləğində vəsaiti Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna ianə ediblər.
Agentliyin əməkdaşları Ermənistan silahlı qüvvələri tərəfindən işğal olunmuş Azərbaycan torpaqlarının düşmən tapdağından azad edilməsi istiqamətində uğurlu hərbi əməliyyatlar həyata keçirən rəşadətli ordumuzun yanındadır və bu tarixi günlərdə ordumuza şanlı qələbə arzu edirlər.

FSAA Donates to the Armed Forces Relief Fund
The Food Safety Agency of the Republic of Azerbaijan (FSAA) has donated to the Armed Forces Relief Fund of the Republic of Azerbaijan to demonstrate their support for our soldiers, fighting for the liberation of our occupied lands.
The information Management and Innovative Solutions Department at the Agency reports that the employees have voluntarily transferred a month’s salary to the Armed Forces Relief Fund of the Republic of Azerbaijan.
The agency team stands by our valiant army, which is now conducting successful military operations to liberate the Azerbaijani lands occupied by the Armenian forces and wishes our army a glorious victory on these historic days.