Əqli Mülkiyyət Agentliyi Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna ianə edib
Azərbaycan Respublikasının Əqli Mülkiyyət Agentliyi tərəfindən Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna vəsait köçürülüb.
Ölkəmizin ərazi bütövlüyü uğrunda mübarizə aparan Azərbaycan Ordusuna dəstək məqsədilə Əqli Mülkiyyət Agentliyinin rəhbərliyi və kollektivi, o cümlədən tabeliyində olan qurumlarının əməkdaşları könüllü qaydada əməkhaqqı fondundan Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 35 min manat ianə edib.
Bu barədə Əqli Mülkiyyət Agentliyindən məlumat verilib. Bildirilib ki, bundan əlavə, Agentliyin İdarə Heyətinin qərarı ilə işğalda olan torpaqlarımızın düşməndən azad edilməsinə dəstək üçün Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna Agentliyin göstərdiyi xidmətlər nəticəsində əldə etdiyi vəsait hesabına 100 min manat məbləğində vəsait köçürülüb.

Intellectual Property Agency Donates to the Armed Forces Relief Fund
The Intellectual Property Agency of the Republic of Azerbaijan has made a donation to the Armed Forces Relief Fund.
The executives and staff at the Agency, as well as the employees of its subordinate institutions, have voluntarily donated 35 thousand manats from the salary fund to the Armed Forces Relief Fund to demonstrate their support for the Azerbaijani Army, as they fight for the territorial integrity of our country, the Intellectual Property Agency reports.
The Agency Management Board has also decided to transfer an additional 100,000 manats obtained for services offered by the agency to the Armed Forces Relief Fund to support the recovery of our lands from enemy occupation.