DTX Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna vəsait köçürüb
Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin (DTX) əməkdaşları işğal altındakı torpaqlarımızın azad olunması uğrunda mübarizə aparan Azərbaycan Ordusuna dəstək məqsədilə Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna könüllü olaraq 500 min manat məbləğində ianə ediblər.
DTX-nin ictimai əlaqələr şöbəsindən bildiriblər ki, hazırda pul vəsaitlərinin köçürülməsi davam edir.
Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin şəxsi heyəti şanlı Azərbaycan Ordusunun Qarabağ Vətən müharibəsində qələbəsinə əmindir. Qarabağ Azərbaycandır! Zəfər Azərbaycanındır!

Служба государственной безопасности пожертвовала средства в Фонд помощи Вооруженным силам
В целях поддержки Азербайджанской армии, которая ведет борьбу за освобождение наших оккупированных земель, сотрудники Службы государственной безопасности (СГБ) добровольно пожертвовали в Фонд поддержки Вооруженных сил 500 тыс. манатов.
Как сообщили в отделе по связям с общественностью СГБ, в настоящее время процесс перечисления средств продолжается.
Личный состав Службы государственной безопасности уверен в победе Азербайджанской армии в Карабахской Отечественной войне. Карабах – это Азербайджан! Победа будет за Азербайджаном!