Beynəlxalq Münasibətlərin Təhlili Mərkəzi Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna ianə ayırıb
Beynəlxalq Münasibətlərin Təhlili Mərkəzi (BMTM) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələrinə Yardım Fonduna vəsait ayrılması barədə qərar qəbul edib.
BMTM-dən bildirilib ki, mərkəzin rəhbərliyi və əməkdaşları könüllü qaydada aylıq əməkhaqlarından ordumuza maliyyə dəstəyi olaraq ianə ayırıblar.
Qeyd edək ki, mərkəzin əməkdaşları təmas xəttində gedən atışmalarla bağlı ölkəmizə qarşı aparılan informasiya kampaniyalarının qarşısını almaq və Azərbaycanın öz torpaqlarını işğaldan azad etməklə bağlı haqq səsini dünya ictimaiyyəti çatdırmaq istiqamətində xarici mediada məqalələr yazır və müsahibələr verir. Mərkəz heyəti cəbhədə gedən müharibə ilə paralel aparılan informasiya müharibəsinin aktiv iştirakçısı olmaqla bu sahədə dəstəyini davam etdirəcəyini ifadə edir.

Центр анализа международных отношений сделал пожертвование в Фонд помощи ВС
Центр анализа международных отношений принял решение о выделении средств в Фонд помощи Вооруженным силам Азербайджанской Республики.
Как сообщили в центре, руководство и сотрудники центра добровольно пожертвовали свою месячную зарплату в качестве финансовой поддержки нашей армии.
Следует отметить, что сотрудники центра пишут статьи и дают интервью в зарубежных СМИ в целях предотвращения информационных кампаний против нашей страны по поводу боев на линии соприкосновения и донесения голоса правды об освобождении азербайджанских земель от оккупация мировому сообществу. Коллектив центра заявляет, что продолжит оказывать поддержку в этой области, будучи активным участником информационной войны, ведущейся параллельно с войной на фронте.