Gürcüstanın Qaraçöp mahalında yaşayan soydaşlarımız Azərbaycana dəstək nümayiş etdiriblər
Gürcüstanın Qaraçöp mahalında yaşayan soydaşlarımız hər zaman ölkəmizin və xalqımızın yanında olduqlarını bəyan ediblər.
Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsindən bildirilib ki, Vətən müharibəsi aparan Azərbaycan dövlətinə və ordusuna dəstək olaraq, Qaraçöp sakinlərinin təşəbbüsü ilə ölkəmizə 600 başadək xırdabuynuzlu heyvan göndərilib. Sakinlər xırdabuynuzlu heyvanları yük avtomobilləri ilə ölkəmizə yola salıblar.
Qeyd edək ki, sentyabrın 27-dən başlayaraq müxtəlif ölkələrdə yaşayan hər bir soydaşımız fərqli platformalarda dəstək göstərərək, tariximizin şanlı səhifəsini yazan ölkəmizin yanında olduqlarını bəyan edirlər.

Our Compatriots in Garachop, Georgia, Demonstrate Support for Azerbaijan
Our compatriots living in Garachop district in Georgia have declared that they always stand with our country and people.
The State Committee for Work with the Diaspora reports that the residents of Garachop have sent 600 small cattle in trucks in support for the Azerbaijani state and army amidst the Patriotic War.
Since 27 September, our compatriots living around the world have come together to show support on various platforms, declaring that they stand by our country, which is now opening a glorious page in our history.