Könüllülər cəbhəyə böyük coşqu ilə yola salınıblar
Bu gün torpaqlarımızın işğaldan azad olunması uğrunda döyüşə gedən könüllü gənclər cəbhəyə yola salınıb.
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin qarşısında toplaşan valideynlər övladlarını alqışlarla yola salıb, onlara bu şərəfli yolda uğurlar arzulayıblar.
Könüllülər işğal altındakı torpaqlarımızı Azərbaycan Prezidenti, Silahlı Qüvvələrin Ali Baş Komandanı İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə düşmən tapdağından azad edəcəklərinə söz veriblər.
Onların valideynləri və yaxınları isə işğal olunmuş ərazilərimizin düşməndən azad etmək üçün ordumuzun həyata keçirdiyi hərbi əməliyyatdan qürur duyduqlarını bildirirlər.

Добровольцев торжественно проводили на фронт
Сегодня на фронт проводили молодых добровольцев, отправившихся воевать за освобождение нашей земли от оккупации.
Родители, собравшиеся перед Государственной службой по мобилизации и военному призыву, аплодисментами провожали своих детей и желали им успехов на этом славном пути.
Добровольцы пообещали освободить наши оккупированные земли от врага под руководством Президента Азербайджана, Верховного Главнокомандующего Вооруженными Силами Ильхама Алиева.
Их родители и родственники говорят, что они гордятся военной операцией, проводимой нашей армией по освобождению оккупированных территорий от врага.