“Azərsu” “Əsgərə məktub” layihəsinə qoşulub
“Azərsu” ASC-nin kollektivi Ordumuzun döyüş əzminin daha da artırılması və hərbi qulluqçulara mənəvi dəstək məqsədilə “ASAN Könüllüləri” Təşkilatının keçirdiyi “Əsgərə məktub” layihəsinə qoşulub.
ASC-dən bildirilib ki, “Qarabağda zəfər çalır Ordumuz, su çilərik, cana gələr yurdumuz!” devizi ilə yazılan əsgər məktublarında Azərbaycan Ordusunun torpaqlarımızın işğaldan azad edilməsi uğrunda apardığı döyüşlərdən fəxrlə bəhs edilib. Qeyd olunub ki, Silahlı Qüvvələrin Ali Baş Komandanı İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə rəşadətli Ordumuzun Ermənistan silahlı qüvvələrinin hərbi təxribatlarının qarşısını uğurla alması, düşmənə sarsıdıcı zərbələr endirməklə qazandığı zəfərlər böyük ruh yüksəkliyi ilə qarşılanır. Ərazilərimizin işğaldan azad edilməsi barədə cəbhədən gələn xoş xəbərlər qələbə gününün uzaqda olmadığından xəbər verir.
Məktublarda müzəffər ordumuzun tezliklə üçrəngli bayrağımızı işğal olunmuş ərazilərimizin hər bir guşəsində dalğalandıracağına ümidlər ifadə olunub. Cəmiyyətin əməkdaşları azğın düşmənə qarşı göstərdikləri şücaətə görə əsgərlərimizə minnətdarlıqlarını bildiriblər.
Vətəndaşlarımızın döyüşlərdə iştirak edən şəxsi heyətə ünvanladıqları məktublar hərbi qulluqçularımızda xoş təəssürat yaradır və belə tədbirlər xalq-Ordu birliyinin təcəssümü kimi ifadə olunur.

The Azerzu OJSC team has joined the Letter to a soldier project by ASAN Volunteers to boost combat morale among military personnel and show their support for the army.
The staff wrote their heartfelt words under the motto ‘Our army wins victories in Karabakh, we will pour water and revive our land!’, saying how proud they were of the Azerbaijani Army as they fought for the recovery of our lands. AzerSu team is greatly enthused by our valiant army under the leadership of the Supreme Commander-in-Chief of the Armed Forces Ilham Aliyev successfully parrying the military provocations by the Armenian armed forces and winning victories, inflicting crushing blows on the enemy. The good tides from the frontline on the recovery of our territories from occupation all indicate that the day of victory is very close.
They have expressed their hopes that our victorious army will soon raise our tricolour flag in every corner of our occupied territories. The staff also thanked our soldiers for their bravery as they faced the cunning enemy.
Our soldiers welcome these letters by citizens and such projects are the true embodiment of the unity of the people and the Army.