Esgeremektub.az saytı saytı ictimaiyyətə təqdim olunub
23 oktyabr 2020-ci il tarixində “ASAN Könüllüləri” Təşkilatının “Əsgərə məktub” layihəsinin yeni hazırlanmış www.esgeremektub.az saytı ictimaiyyətə təqdim olunub.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsindən bildiriblər ki, yeni sayt vasitəsilə vətəndaşların “ASAN xidmət” mərkəzlərinə gəlmədən də istənilən vaxt onlayn formada Azərbaycan əsgərinə öz mesajını ünvanlamaq, ona mənəvi dəstəyini göstərmək imkanı yaradılıb.
Həmçinin istifadəçilər müvafiq sayt vasitəsilə Azərbaycan Respublikasının ərazi bütövlüyü uğrunda canlarını fəda etmiş Milli Qəhrəmanlar, şəhidlərimiz barədə məlumat əldə edə bilərlər.
www.esgeremektub.az saytında “ASAN Könüllüləri” Təşkilatının vətənpərvərlik istiqamətində həyata keçirdiyi və planlaşdırılan layihələr də əks olunur.

Esgeremektub.az Website Made Public
The www.esgeremektub.az website, newly developed under the ‘Letter to a Soldier’ project at ASAN Volunteers, was made public on 23 October 2020.
The Public Relations Department at the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan reports that the new website allows the citizens to send their heartfelt messages online and show support for the Azerbaijani soldiers without having to come to the Asan Service centres.
The netizens can also inform themselves about the National Heroes and martyrs, who sacrificed their lives for the territorial integrity of the Republic of Azerbaijan on the website.
www.esgeremektub.az also includes information on the patriotic projects launched by the Asan Volunteers.