Azərbaycanın iki böyük şirkəti Ordumuza dəstək üçün birləşib
“Kontakt Home” mağazalar şəbəkəsi “166 Yükdaşıma və Logistika” şirkətinin “Qarabağa doğru” layihəsinə qoşulub. İki şirkət birgə Ordumuza dəstək məqsədilə əsgər paylarını cəbhəyə göndərəcək.
“Qarabağa doğru” layihəsi çərçivəsində əsgərlərimizə pay göndərmək istəyən hər kəs “Kontakt Home” mağazalarına yaxınlaşıb yararlı ola biləcək əşyaları (açıq yemək istisna olmaqla) təhvil verə bilər. Göndərilən hər bir əşya və ya qutu “166 Yükdaşıma və Logistika” şirkəti tərəfindən cəbhəyə tam təmənnasız şəkildə çatdırılacaq.
Artıq bir neçə həftədir ki, “166 Yükdaşıma və Logistika” şirkəti cəbhəyə, eyni zamanda, cəbhəyanı bölgələrdə düşmən hücumu nəticəsində zərərçəkmiş ailələrə fərdi şəxslərin və şirkətlərin dəstəyini çatdırır. Yığılmış əşyalar cəbhəyanı bölgələrdə Müdafiə Nazirliyinin nümayəndələrinə təhvil verilir. Layihə çərçivəsində bu günə qədər 80 tondan çox əşya cəbhəyə çatdırılıb.
Xatırladaq ki, “Kontakt Home” və “166 Yükdaşıma və Logistika” şirkəti Azərbaycanın ərazi bütövlüyü uğrunda gedən mübarizə üzrə, eləcə də vətənpərvərlik ruhunun yüksək saxlanılması məqsədilə müxtəlif tədbirlər həyata keçirməkdə davam edir.

Two Major Companies in Azerbaijan Come Together to Support The Army
Kontakt Home chain of stores and 166 Freight and Logistics have joined the ‘Towards Karabakh’ project. The two companies have come together to send gifts for soldiers at the frontline to support our Army.
Everyone willing to send rations to our soldiers within the project can hand over items our soldiers might find useful (except for unpackaged food) at Kontakt Home.166, in its turn, will deliver all these items and packages to the front free of charge.
For several weeks now, 166 Freight and Logistics has been delivering the support packages by individuals and corporations to the frontline and families, affected by enemy attacks, at the frontline settlements. The collected aid is handed over to local representatives of the Ministry of Defence. They have so far delivered over 80 tons in packages within the project.
Kontakt Home and 166 Freight and Logistics continue launching and participating in various projects to support our fight for the territorial integrity of Azerbaijan and boost morale among servicemen and civilians.