Ordu-xalq birliyinin növbəti nümunəsi: muxtar respublika sakinləri hərbçilərimizə sovqatlar aparır
Ordumuzun düşmənin təxribatlarına qarşı sentyabrın 27-dən başlatdığı uğurlu əks-hücum əməliyyatı xalqımıza sevinc hissi yaşadır. Hər zaman ordumuzla bir olan vətəndaşlarımız əsgərlərimizi ziyarət edir, hərbi hissələrimizə sovqat gətirir, şəxsi heyətə mənəvi dəstək olurlar.
Əlahiddə Ümumqoşun Ordunun mətbuat xidmətindən bildirilib ki, Ordubad Rayon İcra Hakimiyyəti, Şərur rayonun Vərməziyar və Qorçulu kəndlərinin, Babək rayon Qoşadizə kəndinin, Şahbuz və Sədərək rayonlarının sakinləri tərəfindən Əlahiddə Ümumqoşun Ordunun birləşmə, hissə və bölmələrinə 8 xırdabuynuzlu heyvan, 160 kiloqram quzu əti, meyvə-tərəvəz, şirin və mineral sular, müxtəlif növ ərzaq məhsulları, siqaret və təmizlik ləvazimatları gətirilib.
Qeyd olunub ki, hər zaman olduğu kimi ordumuzun işğalçı düşmənə qarşı apardığı uğurlu əks-hücum əməliyyatı zamanı da xalqımız ordumuzun yanındadır. İnanırıq ki, ordumuz bu döyüşdən qələbə ilə çıxacaq, işğal altında olan torpaqlarımız düşməndən tam azad olunacaqdır.

One More Demonstration of Unity of The Army and People: Citizens of the Autonomous Republic Bring Gifts to Soldiers
Our people have been elated by the successful counter-offensive operation launched by our army in retaliation to enemy subversion on 27 September. Our citizens have always been great supporters of our army. They have been visiting the soldiers, bringing gifts to the military units to boost morale.
The Separate Combined Arms Army press service reports that the Ordubad District Executive Power and the residents of Vermeziyar and Gorchulu villages in Sharur, Goshadiza village in Babek and Shahbuz and Sadarak districts have donated 8 small cattle, 160 kilograms of lamb meat, fruit and vegetables, still and mineral water, various types of food products, cigarettes, cleaning, and hygiene supplies.
They declared that our nation always stands by our army as they carry out counter-offensive operations against the invading enemy. They expressed their confidence that our army will be the victors of these battles and completely recover our occupied lands from the enemy.