VEYSƏLOĞLU Azərbaycan ordusuna dəstək göstərir
Azərbaycan ordusunun bölmələri torpaqlarımızın işğaldan azad olunması uğrunda döyüşlərdə düşməni ağır məğlubiyyətə uğratmaqda davam edir.
Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu Azərbaycanın ərazi bütövlüyü uğrunda dövlətimizin atdığı addımları dəstəkləyir və daim ordumuzun, xalqımızın yanındadır.
Qurumdan bildirilib ki, Şirkətlər Qrupuna daxil olan “AVT Nəqliyyat” şirkəti ordumuza dəstək təşəbbüsü həyata keçirib. Belə ki, hazırkı dövrədək şirkət tərəfindən hərbi səfərbərlik şəraitində istifadə edilməsi nəzərdə tutulan 11 nəqliyyat vasitəsi cəbhə bölgəsinə yola salınıb.
Qeyd edilən nəqliyyat vasitələrinin səfərbərlik şərtlərinə uyğunluğu yoxlanılıb və hərbi məqsəd üçün istifadəyə yararlı hesab edilib.
Hər zaman Azərbaycan dövlətinin, xalqının və ordusunun yanında olan Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu bu istiqamətdə lazım olan fəaliyyətləri davam etdirəcək.
Onu da əlavə edək ki, bundan öncə də Şirkətlər Qrupu Azərbaycan Silahlı Qüvvələrinə müdafiə xarakterli obyektlərin möhkəmləndirilməsində dəstək məqsədilə avtomobil şinləri göndərib.
Qrupa daxil olan şirkətlər tərəfindən ordumuza avtomobil şinləri ilə ilk dəstək Tovuz döyüşlərindən dərhal sonra, iyul ayında verilib. Növbəti dəfə göndərilən şinlər isə Daşkəsən və Şəmkir rayonlarında yerləşən hərbi hissələrdə qəbul edilib.
Xatırladaq ki, Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu korporativ sosial məsuliyyət (KSM) layihələri çərçivəsində şəhid ailələrinə, Qarabağ qaziləri və müharibə veteranlarına, dəstək xarakterli çoxsaylı layihələr həyata keçirir.

«ВЕЙСАЛОГЛУ» поддерживает Азербайджанскую Армию
Подразделения Азербайджанской Армии продолжают наносить противнику тяжелые поражения в боях за освобождение наших земель от оккупации.
Группа компаний «Вейсалоглу» поддерживает шаги, предпринятые нашим государством для восстановления территориальной целостности Азербайджана, и всегда с нашей армией и народом.
Сообщается, что компания «AVT Nəqliyyat», входящая в Группу компаний «Вейсалоглу», выступила с инициативой по поддержке нашей армии. Таким образом, к настоящему времени на фронт отправлено 11 транспортных средств, предназначенных для использования в условиях воинской мобилизации.
Было проверено соответствие упомянутой техники условиям мобилизации, и она была признана пригодной для использования в военных целях.
Группа компаний «Вейсалоглу», которая всегда на стороне государства, народа и армии Азербайджана, продолжит необходимую деятельность в этом направлении.
Добавим, что Группа компаний отправила автомобильные шины Вооруженным силам Азербайджана, чтобы поддержать их в укреплении объектов обороны.
Первая поставка автомобильных шин в нашу армию компаниями, входящими в группу, была оказана в июле, сразу после боев под Товузом. Присланные шины в последующем получили воинские части, расположенные в Дашкесанском и Шамкирском районах.
Следует отметить, что группа компаний «Вейсалоглу» реализует многочисленные проекты по поддержке семей шехидов, ветеранов Карабахской войны в рамках проектов корпоративной социальной ответственности (КСО).