VEYSƏLOĞLU Azərbaycan ordusuna dəstək göstərir
Azərbaycan ordusunun bölmələri torpaqlarımızın işğaldan azad olunması uğrunda döyüşlərdə düşməni ağır məğlubiyyətə uğratmaqda davam edir.
Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu Azərbaycanın ərazi bütövlüyü uğrunda dövlətimizin atdığı addımları dəstəkləyir və daim ordumuzun, xalqımızın yanındadır.
Qurumdan bildirilib ki, Şirkətlər Qrupuna daxil olan “AVT Nəqliyyat” şirkəti ordumuza dəstək təşəbbüsü həyata keçirib. Belə ki, hazırkı dövrədək şirkət tərəfindən hərbi səfərbərlik şəraitində istifadə edilməsi nəzərdə tutulan 11 nəqliyyat vasitəsi cəbhə bölgəsinə yola salınıb.
Qeyd edilən nəqliyyat vasitələrinin səfərbərlik şərtlərinə uyğunluğu yoxlanılıb və hərbi məqsəd üçün istifadəyə yararlı hesab edilib.
Hər zaman Azərbaycan dövlətinin, xalqının və ordusunun yanında olan Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu bu istiqamətdə lazım olan fəaliyyətləri davam etdirəcək.
Onu da əlavə edək ki, bundan öncə də Şirkətlər Qrupu Azərbaycan Silahlı Qüvvələrinə müdafiə xarakterli obyektlərin möhkəmləndirilməsində dəstək məqsədilə avtomobil şinləri göndərib.
Qrupa daxil olan şirkətlər tərəfindən ordumuza avtomobil şinləri ilə ilk dəstək Tovuz döyüşlərindən dərhal sonra, iyul ayında verilib. Növbəti dəfə göndərilən şinlər isə Daşkəsən və Şəmkir rayonlarında yerləşən hərbi hissələrdə qəbul edilib.
Xatırladaq ki, Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu korporativ sosial məsuliyyət (KSM) layihələri çərçivəsində şəhid ailələrinə, Qarabağ qaziləri və müharibə veteranlarına, dəstək xarakterli çoxsaylı layihələr həyata keçirir.

VEYSELOGLU Mobilizes Support for the Azerbaijani Army
The Azerbaijani Army continues to inflict heavy defeats on the enemy in our fight for the recovery of our lands from occupation.
Veyseloglu Group of Companies supports the steps our state has been taking for the territorial integrity of Azerbaijan and always stands by our army and people.
The holding reported that AVT Transport, a part of the group of companies, has come up with an initiative to support our army. The company has so far dispatched 11 vehicles to the frontline, fully equipped to be employed under military mobilization.
The vehicles have been inspected for compliance with mobilization conditions and are considered suitable for military purposes.
Veyseloglu Group of Companies will continue taking action in this direction, as they always stand by the Azerbaijani state, people, and army.
The Group had previously dispatched tires for the Armed Forces as a support to strengthen defence objects. The companies made the first shipment in July, right after the Tovuz battles. The following shipments were referred to military units in Dashkasan and Shamkir.
Veyseloglu Group of Companies runs numerous projects in support of families of martyrs, Karabakh veterans, and war veterans within their corporate social responsibility (CSR) program.