Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna ianə edib
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin (DQİDK) rəhbərliyi və kollektivi Milli Ordumuza dəstək məqsədilə könüllü olaraq Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna maliyyə vəsaiti köçürüblər.
DQİDK-nın əməkdaşları işğal altında olan bütün torpaqlarımızın azad ediləcəyinə əminliklərini bildirərək, Ali Baş Komandan, Prezident İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə şanlı Ordumuza yeni qələbələr arzulayırlar. Qarabağ Azərbaycandır!
Xatırladaq ki, Komitənin tabeliyindəki Mənəvi Dəyərlərin Təbliği Fondu və Azərbaycan İlahiyyat İnstitutunun kollektivləri də Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna ianə ediblər.

State Committee on Religious Associations Donates to the Armed Forces Relief Fund
The State Committee on Religious Associations (SCRA) management and staff have voluntarily donated to the Armed Forces Relief Fund of the Republic of Azerbaijan to show their support for our National Army.
The Committee staff are confident that our lands will soon be recovered from occupation and wish more victories to our glorious Army led by the Supreme Commander-in-Chief Ilham Aliyev. Karabakh is Azerbaijan!
The staff at the Moral Values Promotion Foundation and Azerbaijan Institute of Theology operating under the committee have also donated to the Armed Forces Relief Fund.