Ali Məhkəmənin hakimləri və əməkdaşları Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna pul köçürüblər
Ermənistan silahlı qüvvələrinin atəşkəs rejimini kobud şəkildə pozaraq Azərbaycana qarşı növbəti planlaşdırılmış təxribatına cavab olaraq qüdrətli ordumuz bütün cəbhəboyu uğurlu əks-hücum əməliyyatları həyata keçirir və düşmənə sarsıdıcı zərbələr endirir.
Bu gün müstəqil Azərbaycan dövləti güclü orduya sahibdir və Azərbaycan Ordusu dünyanın ən güclü orduları ilə bir sırada öz layiqli yerini tutub. Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Silahlı Qüvvələrin Ali Baş Komandanı İlham Əliyev tərəfindən ordunun maddi-texniki təchizatı möhkəmləndirilmiş, müasir silah və texnikalarla təminatı yüksəldilmişdir.
Hərbi vəzifəlilərin, onları yola salan valideyn və yaxınlarının ruh yüksəkliyi, vətəndaşlarımızın kütləvi könüllü olaraq orduya yazılması bir daha onu göstərir ki, xalqımız işğal altındakı ərazilərimizi düşməndən azad etmək üçün ordumuzun həyata keçirdiyi uğurlu hərbi əməliyyatlardan qürur duyur və qətiyyətli dəstək verir.
Azərbaycan Respublikası Ali Məhkəməsinin hakimləri və əməkdaşları vətəndaş fəallığı və orduya dəstəklərini nümayiş etdirərək mütəmadi olaraq əməkhaqlarının bir hissəsini Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna köçürürlər.
Cəmiyyətimizdə mövcud olan milli həmrəylikdən və ordumuzun cəhbəboyu apardığı uğurlu əməliyyatlarından ruhlanan Azərbaycan Respublikası Ali Məhkəməsinin hakimləri və əməkdaşları Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 120 min manat məbləğində pul vəsaiti köçürüb.

Supreme Court Judges and Staff Transfer Funds to the Armed Forces Relief Fund
The Armenian armed forces have launched a premeditated provocation against Azerbaijan in gross violation of the ceasefire regime. Our powerful army has been carrying out successful counter-offensive operations throughout the frontline in retaliation and inflicting crushing blows on the enemy.
The independent state of Azerbaijan is today a proud home to a strong army, which has found its rightful place among the strongest armies worldwide. President of the Republic of Azerbaijan, the Supreme Commander-in-Chief of the Armed Forces Ilham Aliyev has substantially boosted military logistics and supply with modern weaponry and equipment.
The boosted morale among the military officials, the parents and loved ones who see them off to the front, and the mass voluntary enlistment in the army are the clear illustration of how proud and supportive our people are of the successful military operations, launched to liberate our occupied territories from the enemy.
Supreme Court judges and staff have been regularly transferring a portion of their salaries to the Armed Forces Relief Fund to demonstrate civic activism and support for the army.
Encouraged by national solidarity and inspired by the triumphant operations of our army at the front, the Supreme Court judges and staff have thus far channeled 120 thousand manats to the Armed Forces Relief Fund.