Ali Məhkəmənin hakimləri və əməkdaşları Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna pul köçürüblər
Ermənistan silahlı qüvvələrinin atəşkəs rejimini kobud şəkildə pozaraq Azərbaycana qarşı növbəti planlaşdırılmış təxribatına cavab olaraq qüdrətli ordumuz bütün cəbhəboyu uğurlu əks-hücum əməliyyatları həyata keçirir və düşmənə sarsıdıcı zərbələr endirir.
Bu gün müstəqil Azərbaycan dövləti güclü orduya sahibdir və Azərbaycan Ordusu dünyanın ən güclü orduları ilə bir sırada öz layiqli yerini tutub. Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Silahlı Qüvvələrin Ali Baş Komandanı İlham Əliyev tərəfindən ordunun maddi-texniki təchizatı möhkəmləndirilmiş, müasir silah və texnikalarla təminatı yüksəldilmişdir.
Hərbi vəzifəlilərin, onları yola salan valideyn və yaxınlarının ruh yüksəkliyi, vətəndaşlarımızın kütləvi könüllü olaraq orduya yazılması bir daha onu göstərir ki, xalqımız işğal altındakı ərazilərimizi düşməndən azad etmək üçün ordumuzun həyata keçirdiyi uğurlu hərbi əməliyyatlardan qürur duyur və qətiyyətli dəstək verir.
Azərbaycan Respublikası Ali Məhkəməsinin hakimləri və əməkdaşları vətəndaş fəallığı və orduya dəstəklərini nümayiş etdirərək mütəmadi olaraq əməkhaqlarının bir hissəsini Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna köçürürlər.
Cəmiyyətimizdə mövcud olan milli həmrəylikdən və ordumuzun cəhbəboyu apardığı uğurlu əməliyyatlarından ruhlanan Azərbaycan Respublikası Ali Məhkəməsinin hakimləri və əməkdaşları Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 120 min manat məbləğində pul vəsaiti köçürüb.

Судьи и сотрудники Верховного суда АР перечислили деньги в Фонд помощи Вооруженным силам Азербайджана
В ответ на очередную спланированную провокацию против Азербайджана со стороны вооруженных сил Армении, грубо нарушивших режим прекращения огня, наша мощная армия проводит успешные контрнаступательные операции на всехнаправлениях фронта и наносит противнику сокрушительные удары.
Сегодня независимое Азербайджанское государство обладает сильной армией, и Азербайджанская Армия заняла достойное место среди сильнейших армий мира. Президент Азербайджанской Республики, Верховный Главнокомандующий Вооружёнными Силами Ильхам Алиев усилил материально-техническое обеспечение армии, увеличил её оснащение современным вооружением и техникой.
Энтузиазм военнообязанных, провожавших их родителей и родственников, массовые обращения наших граждан, изъявивших желание пойти на фронт добровольцами еще раз показывают, что наш народ гордится успешными боевыми действиями, проведенными нашей армией по освобождению оккупированных территорий от врага и оказывает ей мощную поддержку.
Судьи и сотрудники Верховного Суда Азербайджанской Республики, демонстрируя свою гражданскую активность и поддержку армии, регулярно перечисляют часть своего жалованья в Фонд помощи Вооруженным Силам.
Судьи и работники Верховного суда Азербайджанской Республики, воодушевленные существующей в нашем обществе национальной солидарностью и успешными действиями нашей армии на фронте, перечислили в Фонд помощи Вооруженным Силам 120 тысяч манатов.