“ASAN xidmət”in 36 əməkdaşı könüllü olaraq ordu sıralarına qoşulub
Azərbaycan Respublikasının ərazi bütövlüyü uğrunda gedən döyüşlərdə iştirak etmək üçün müraciət etmiş “ASAN xidmət”in yüzlərlə əməkdaşından 36 nəfəri könüllü olaraq ordu sıralarına qoşulub.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsindən verilən xəbərə görə, onların arasında ölkəmizin ərazi bütövlüyü uğrunda gedən döyüşlərdə şəhid olmuş qəhrəman Vətən övladlarının ailə üzvləri də var.
Xatırladaq ki, “ASAN xidmət”də şəhid ailələrinin 30-dan çox üzvü və 15 nəfər qazi çalışır.
Azərbaycan Ordusuna haqq işində, Qarabağın işğaldan azad olunması yolunda tükənməz əzm və möhkəm iradə arzulayırıq.

Hundreds of ASAN Service employees applied to voluntarily participate in the battles for the territorial integrity of the Republic of Azerbaijan. 36 of them joined the army.
The PR Department at the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan reports that there are family members of our heroes, who died in the battles for the territorial integrity of our country, among them.
Over 30 members of martyr families and 15 veterans of war are employed at the ASAN Service.
We wish the Azerbaijani Army ironclad determination and willpower in the cause of justice and liberation of Karabakh from occupation.