Sentyabrın 27-dən Ermənistan silahlı qüvvələrinin yaşayış məntəqələrini atəşə tutması nəticəsində 22 nəfər həlak olub
Ermənistan silahlı qüvvələri tərəfindən əhalinin yaşayış məntəqələrini ağır artilleriyadan atəşə tutması nəticəsində baş vermiş itkilərlə bağlı son statistika açıqlanıb.
27.09.2020-ci il tarixdən - hazıradək (04.10.2020-ci il saat 10:00) həlak olmuş şəxslərin sayı 22 nəfər, yaralanmış şəxslərin sayı 74 nəfər, ziyan dəymiş mülki obyektlərin sayı 49 ədəd, ziyan dəymiş yaşayış evlərinin sayı 248 ədəd olub.

22 people died as a result of shelling of Armenian Armed Forces at residential settlements through artillery from September 27
Prosecutor General's Office of the Republic of Azerbaijan has revealed the latest information on the losses as a result of shelling of the Armenian Armed Forces at residential settlements of civilians through heavy artillery.
Number of died persons is 22, injured - 74, while the number of damaged civilian facilities is 49, houses - 248 from September 27 until now (10:00 a.m on October 4, 2020).