Erməni təxribatı nəticəsində polis binasına ziyan dəyib
Hərbi qüvvələrimizlə bacara bilməyən düşmən yaşayış məntəqələrimizi və mülki obyektləri hədəf seçir.
Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətindən bildirilib ki, bu gün saat 12 radələrində düşmən tərəfindən atılan mərmilərdən biri Tərtər Rayon Polis Şöbəsinin inzibati binasının həyətinə düşüb:
“Zərbə o qədər güclü olub ki, mərminin qəlpələri inzibati binanın dəhlizlərinə qədər daxil olub. Xoşbəxtlikdən insan tələfatı, xəsarət alan olmasa da, binaya ciddi maddi ziyan dəyib. Bu bir daha onu göstərir ki, döyüş meydanında ağır zərbələr alan düşmən cəbhədən xeyli aralıda olan yaşayış məntəqələrimizi, orada yaşayan mülki əhalini hədəf seçməkdə davam edir”.

В результате армянской провокации повреждено здание полиции
Противник, не в силах справиться с нашими вооруженными силами, обстреливает наши населенные пункты и гражданские объекты.
Пресс-служба МВД сообщила, что сегодня около 12 часов один из выпущенных противником снарядов разорвался во дворе административного здания райотдела полиции Тертерского района.
«Удар был такой силы, что осколки снаряда попали в коридоры административного здания. К счастью, обошлось без жертв, но здание серьезно пострадало. Это еще раз свидетельствует о том, что противник, получивший тяжелые удары на поле боя, продолжает наносить удары по нашим населенным пунктам и проживающему там мирному населению, находящемуся далеко от линии фронта», - говорится в сообщении МВД.