İlham Əliyev generalı qələbə münasibətilə təbrik etdi
Müzəffər Ali Baş Komandan, Prezident İlham Əliyev birlik komandiri general-leytenant Hikmət Mirzəyevə zəng edib.
Ali Baş Komandan Şuşa şəhərinin işğalçılardan azad edilməsi münasibətilə Hikmət Mirzəyevi təbrik edib. Dövlətimizin başçısı Şuşanın azad edilməsində qəhrəmancasına və rəşadətlə iştirak etmiş hərbi qulluqçulara, Silahlı Qüvvələrimizin bütün şəxsi heyətinə təbriklərini çatdırıb.
General-leytenant Hikmət Mirzəyev şəxsi heyət adından Ali Baş Komandana dərin təşəkkürünü ifadə edib. O, Ali Baş Komandanın əmrlərini yerinə yetirmək və etimadını doğrultmaq üçün şəxsi heyətin hər zaman hazır olduğunu məruzə edib.

Победоносный Верховный главнокомандующий, Президент Ильхам Алиев позвонил командиру объединения, генерал-лейтенанту Хикмету Мирзоеву.
Верховный Главнокомандующий поздравил Хикмета Мирзоева с освобождением города Шуша. Глава государства передал поздравления военнослужащим, всему личному составу наших Вооруженных Сил, героически и мужественно участвовавших в освобождении Шуши.
Генерал-лейтенант Хикмет Мирзоев от имени личного состава выразил Верховному главнокомандующему глубокую признательность. Он доложил, что личный состав всегда готов выполнить приказы Верховного главнокомандующего и оправдать его доверие.