FHN-in rəhbər heyəti hazırda Bərdə rayonundadır
Xəbər verildiyi kimi, bu gün Bərdə şəhəri növbəti dəfə təcavüzkar Ermənistan tərəfindən raket zərbələrinə məruz qalıb. Hazırki vəziyyətə görə, nəticədə 21 nəfər həlak olub, 70-ə yaxın insan yaralanıb, bir neçə mülki obyekt dağılıb, çoxsaylı avtomobil yararsız vəziyyətə düşüb.
Hadisə ilə bağlı hazırda Fövqəladə Hallar nazirinin müavinləri tibb xidməti general-leytenantı Faiq Tağı-zadə, general-leytenant Etibar Mirzəyev və Orucəli Hacıyev Bərdə rayonundadırlar. Nazir müavinləri raket zərbələrinin hədəfinə gəldiyi obyektlərə baxış keçirib, vətəndaşlarla görüşüb, yaralılara baş çəkiblər.

Head personnel of MES is in Barda now
As reported, today the city of Barda once again came under missile attack by the aggressor Armenia. As the result 21 people were killed and about 70 were injured, several civilian facilities were destroyed and a great number of cars became unusable.
In connection with this, Deputy Ministers of Emergency Situations Lieutenant General of Medical Service Faig Tagi-zade, Lieutenant General Etibar Mirzayev and Orujali Hajiyev are in Barda district now. They have viewed the objects hit with missiles, met with the citizens and injured persons.