Nazir Kəmaləddin Heydərov və Baş prokuror Kamran Əliyev Gəncə şəhərindədir
Xəbər verildiyi kimi, humanitar atəşkəs rejimini kobudcasına pozmaqda davam edən Ermənistan ordusu 17 oktyabr 2020-ci il tarixində gecə saat 01:00 radələrində döyüş bölgəsindən tamamilə kənarda yerləşən Azərbaycanın ikinci böyük şəhəri olan Gəncəyə yenidən raket zərbələri endirib, böyük dağıntı və insan tələfatı törədib.
Azərbaycan Respublikasının Fövqəladə Hallar naziri general-polkovnik Kəmaləddin Heydərov, Baş prokuror II dərəcəli dövlət ədliyyə müşaviri Kamran Əliyev və Gəncə Şəhər İcra Hakimiyyətinin başçısı Niyazi Bayramov hazırda hadisə yerindədir.

As reported, continuing rude violation of the humanitarian ceasefire, on October 17, 2020, at around 01:00 AM midnight the Armenian armed forces fired missiles on Ganja, the second largest city of Azerbaijan that is fully far away from the battlefield and caused huge destructions and human losses.
Minister of Emergency Situations of the Republic of Azerbaijan Colonel General Kamaladdin Heydarov, Prosecutor General 2nd class State Councillor of Justice Kamran Aliyev and head of the Executive Power of Ganja city Niyazi Bayramov are at the scene currently.