Fövqəladə Hallar Nazirliyi Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna vəsait köçürüb
Ermənistan silahlı qüvvələrinin sentyabrın 27-də törətdikləri növbəti hərbi təxribatın qarşısını qətiyyətlə alan Azərbaycan Ordusu əks-həmlə əməliyyatına başlayaraq işğal olunmuş Azərbaycan torpaqlarını uğurla azad edir. Ordumuzun qısa müddətdə əldə etdiyi ardıcıl qələbələr xalqımızın döyüş ruhunun daha da yüksəlməsinə səbəb olmaqla, xalqımızı bir yumruq kimi düşmənlə istər ön, istərsə də arxa cəbhədə mübarizəyə kökləyir.
Bu gün dünyanın ən qüdrətli orduları sırasında ön yerlərdə dayanan Azərbaycan Ordusu ölkə Prezidenti, Silahlı Qüvvələrin Ali Baş Komandanı cənab İlham Əliyevin birbaşa diqqət və qayğısı sayəsində ən müasir hərbi texnika və avadanlıqlarla təchiz edilib.
Ordumuza zəfər yürüşündə mənəvi dəstək olmaq və həmrəylik nümayiş etdirmək məqsədilə Azərbaycan Respublikasının Fövqəladə Hallar Nazirliyi Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 305 min manat vəsait köçürüb.
Qeyd edək ki, FHN-in əməkdaşları davamlı olaraq könüllü surətdə Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna vəsait köçürürlər.

Ministry of Emergency Situations donates to Armed Forces Relief Fund
The Azerbaijani Army, vigorously preventing the next military provocation of the Armenian armed forces on September 27, is successfully liberating Azerbaijani lands under occupation launching counter-attacks.
The successive victories of our Army in a short period motivate our people to the struggle with the adversary both in frontline and rear, further raising the fighting spirit of our people.
The Azerbaijani Army, taking place in front ranges among the mightiest armies of the world, is equipped with the most modern military techniques and equipment, thanks to the immediate attention and care of the President, Commander-in-Chief of the Armed Forces Mr. Ilham Aliyev.
To support our Army morally in its glorious campaign and demonstrate solidarity the Ministry of Emergency Situations donated 305 thousand AZN to the Armed Forces Relief Fund.
Note that the employees of the Ministry of Emergency Situations continually donate to the Armed Forces Relief Fund voluntarily.